خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حضور متخصصین طب اورژانس برای اولین بار در شهرستان شوشتر

  دکتر عیسی رضایی خبر داد:

  چهارده پزشك متخصص جذب دانشكده علوم پزشكی شوشتر شدند/ حضور متخصصین طب اورژانس برای اولین بار در شهرستان

   

   رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از جذب بی سابقه چهارده پزشک متخصص جدید در تخصص های مختلف در این دانشکده خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛ دکتر عیسی رضایی ضمن اعلام این خبر اظهارکرد: نتیجه این کار که با تلاش و پیگیری های زیادی انجام شد؛ ارائه خدمات درمانی بهتر به  مردم شریف شهرستان خواهد بود.

  وی افزود: این پزشکان در تخصص های طب اورژانس، قلب، چشم، ارتوپد، جراح عمومی، مغز و اعصاب، E.N.T (گوش و حلق بینی)، زنان و زایمان و ارولوژی (کلیه و مجاری ادراری) به مردم شریف شهرستان ارائه خدمت می نمایند.

  این مقام مسئول همچنین به استفاده تمام وقت از متخصصین طب اورژانس جهت افزایش کیفیت خدمات  رسانی  به بیماران در اورژانس بیمارستان های شوشتر اشاره و گفت: با پیگیری های انجام شده برای اولین بار شاهد حضور متخصصین طب اورژانس در کنار همکاران پزشک عمومی در شهرستان جهت ویزیت بیماران هستیم.

  دکتررضایی ادامه داد: با وارد شدن این متخصصین به چرخه درمان شهرستان علاوه بر رشد سطح کیفی خدمات درمانی به شهروندان عزیز تا حد زیادی از مراجعات به مرکز استان نیز کاسته خواهد شد.

  رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در پایان با تاکید بر مستمر و مداوم بودن این روند رو به رشد، خاطر نشان کرد: رفع معضلات بهداشتی و درمانی شهرستان جزء دغدغه های اصلی مدیریت دانشکده بوده که با تلاش و پیگیری یکایک مدیران و کارکنان زحمتکش این مجموعه در حال حاضر به بار نشسته و در آینده نیز شاهد رشد روز افزون آن خواهیم بود.


  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : شهرستان ,دانشکده ,شوشتر ,علوم ,اورژانس ,متخصصین ,علوم پزشکی ,دانشکده علوم ,خدمات درمانی ,مردم شریف ,شریف شهرستان ,علوم پزشکی شوشتر ,
  حضور متخصصین طب اورژانس برای اولین بار در شهرستان شوشتر

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر