جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

خیرین2 دستگاه دیالیز به بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر اهدا ء كردند

  همت والای خیرین یاری دهنده بیماران نیازمند 

  سرپرسـت معاونت درمان دانشـکده علوم پزشـکی شوشتر از اهـدای دو دستگاه دیالیز، توسـط خیرین شهرسـتان به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) خبر داد

  همت والای خیرین یاری دهنده بیماران نیازمند

  فوریتی برای شوشتر: به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛ دکتر زیبا هدایتی زاده ضمن اعلام این خبرگفت: با توجه به کمک های گسترده خیرین در شهرستان شوشتر و به منظور ترغیب و تشویق سایرخیرین در حوزه سلامت، دو دستگاه ماشین همودیالیز و متعلقات آن به ارزش ششصد میلیون ریال به بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر اهدا شد.

  وی افزود: در حال حاضر  تعداد  15 دستگاه همودیالیز در بخش دیالیز این بیمارستان در حال ارائه سرویس به بیماران بوده و به طور متوسط در هفته 83 بیمار هر کدام در سه نوبت از خدمات این دستگاههای حیاتی بهره مند می شوند.

  هدایتی زاده  ادامه داد: معمولا دستگاه های دیالیز به علت استفاده زیادی که از آنها می شود نیاز به تعمیر مداوم و تعویض دارند که در این زمینه نیز همت والای خیرین نیکوکار می تواند یاری دهنده بیماران نیازمند باشد.

  سرپرست معاونت درمان دانشکده در پایان با اشاره به اینکه برای بازسازی و تجهیز سایر مراکز درمانی شهرستان نیز نیازمند کمک خیرین هستیم اظهار داشت: این سنت حسنه امروز در شهرستان در حال نهادینه شدن است و کمک مردم نوعدوست و خیر را در اين امر خداپسندانه بخصوص در تجهیز درمانگاه تخصصی دکتر پاپهن مي طلبد.


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 30 آبان 1394
  منبع
  برچسب ها : شوشتر ,خیرین ,دستگاه ,دیالیز ,بیمارستان ,بیماران ,بیمارستان خاتم ,خاتم الانبیاء ,شوشتر اهدا ,الانبیاء شوشتر ,معاونت درمان ,خاتم الانبیاء شوشتر ,
  خیرین2 دستگاه دیالیز به بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر اهدا ء كردند

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر